کلینیک صنعت


 

 
 • كلینیک صنعت عبارت است از پایگاه خدماتی , مشاوره ای و آموزشی که با تاکید بر همکاریهای بین صاحبان صنایع از یک طرف و شرکتها یا اشخاص حقیقی در امر مشاوره , مراکز علمی و دانشگاهی از طرف دیگر و با هدف حل مشکلات صنایع و توانمند سازی آنها فعاليت ميكند.
 •  
 • مهمترين اهداف كلينيك:
 • 1- نهادينه كردن فرهنگ مراجعه ي صنعتگران به مشاورين و متخصصين
 • 2-عارضه يابي و آسيب شناسي مشكلات واحدهاي صنعتي و ارائه راه حل مناسب جهت رفع آنها
 • 3-شناسايي و توانمند سازي شركتها يا اشخاص ارائه دهنده خدمات فني و مشاوره اي
 • 4-ايجاد شبكه اي گسترده از متخصصين صنعتي, اساتيد دانشگاه ,مراكز آزمايشگاهي و كارگاهي, خبرگان حوزه ي مديريت,بازار,بيمه و... بر اساس فرايندي نظام مند و چند منظوره 
5 -جمع آوري اطلاعات و تجزيه و تحليل وضعيت مشكلات صنايع و ارائه آن به مراكز تصميم گيري

خدمات مشاوره اي قابل ارائه به صنايع كوچك و متوسط در زير شاخه هاي ذيل امكانپذير است:
          مشاوره در دانش فنی و فرمولاسیون
          مشاوره در تجهیزات و ماشین آلات از خرید تا نگهداری و تعمیرات
          مشاوره  بازاریابی   و مديريت فروش و صادرات
          مشاوره مالی و حقوقی و سرمایه گذاری
          مشاوره مدیریتی
          مشاوره استقرار سیستم ها و استاندارها

 
فرایند ارائه خدمات کلینیکی:
 1. شناسایی مشکلات واحد های صنعتی از  روش های زیر :
 2. بازدید از واحد صنعتی توسط مشاورین کلینیک صنعت که این بازدید ها یا توسط کلینیک صنعت در راستای پایش های دوره ای از واحد های صنعتی هماهنگ می گردد  یا اینکه توسط مدیر واحد صنعتی  درخواست می گردد.در صورتی که مدیر واحد مشخصا مشکل خود را نمی داند و درخواست پایش سطحی توسط مشاورین خبره دارد , این روش استفاده می گردد.برای این منظور مدیر واحد صنعتی فرم شماره 1 را تکمیل و ارسال می نماید.
 3. چنانچه مدیر واحد صنعتی  مشخصا مشکل را می داند و درخواست مشاور متخصص جهت رفع مشکل را دارد , در اینصورت درخواست خود را در فرم شماره 2 ثبت و جهت دفتر کلینیک صنعت ارسال می نماید.
 4. در مواردی فرمهایی  از دفتر کلینیک برای واحد های صنعتی ارسال می گردد . مدیران واحد ها با تکمیل این فرمها مشکلات خود را اعلام نموده و درخواست مشاوره می نمایند.
 5. اعزام مشاور به محل واحد صنعتی , برگزاری جلسات با مدیران واحد و ارائه راهکارهای لازم توسط مشاورین.
 6. انجام نظر سنجی از مدیر واحد جهت مطالعه اثربخشی ارائه خدمات و رضایت مندی متقاضی .در این مرحله فرم شماره 4 را تکمیل مینمایند.
 
در این مرحله , فرایند خدمات کلینیکی به اتمام رسیده و چنانچه مدیر واحد صنعتی تمایل به ادامه همکاری با مشاور را جهت اجرای پیشنهادات داشته باشد , قرارداد دو جانبه بین واحد صنعتی و مشاور منعقد می گردد.
*همچنین از کلیه افراد حقوقی و حقیقی که دارای شرایط اولیه برای ارائه مشاوره هستند دعوت میشود با تکمیل فرم 3 و ارسال آن به دفتر کلینیک با این مجموعه همکاری داشته باشند.


در پايان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با شماره  354244440-051 يا ايميل ICC@foodtechpark.com تماس حاصل نمائيد.
 
 
 

 

ادرس : خراسان رضوی ، مشهد ، كيلومتر 12 بزرگراه آسيايي ، جاده شهرك صنعتي توس ، شهرك فن‌آوري صنايع غذايي و بيوتكنولوژي شمال شرق كشور

تلفن : 82 - 5413981 (0513)

نمابر : 5413985 (0513)

نقشه