امکانات لازم برای سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی فراهم است

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
امکانات لازم برای سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خراسان رضوی فراهم است
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: امکانات، زیرساختها و بسترهای لازم برای سرمایه گذاری و حمایت از تولید در بخشهای صنعتی و تعاونی در شهرکهای صنعتی استان فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي،مسعود اصغريان افزود: یکی از اهداف و ماموریتهای مهم و اساسی شرکت شهرکهای صنعتی استان تامین زمین و آماده سازی امکانات زیربنایی و زیرساختهای لازم برای استقرار واحدهای صنعتی، تولیدی و تعاونی با کمترین هزینه بدون نیاز به اخذ مجوزهای لازم از سازمانهای دیگر است.
وی تصریح کرد: شرکت شهرکهای صنعتی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین به نام دولت و ملت ،همدلي و همزباني شده است ،جهت تشویق سرمایه گذاران به انجام سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی، تمام تلاش خود را برای واگذاری زمین، تامین بستر و زیرساخت مناسب و ارزان به سرمایه گذاران و متولیان واقعی عرصه صنعت و تولید در مناطق کمترتوسعه یافته بکار می گیرد.
اصغريان بیان داشت: باتوجه به آمادگی شرکت شهرکهای صنعتی، از سرمایه گذاران و صنعتگران بخشهای مختلف جهت انجام سرمایه گذاری دعوت میکند، در صورت تمایل در خصوص طرح و ایده خویش به شرکت شهرکهای صنعتی مراجعه کنند

ادرس : خراسان رضوی ، مشهد ، كيلومتر 12 بزرگراه آسيايي ، جاده شهرك صنعتي توس ، شهرك فن‌آوري صنايع غذايي و بيوتكنولوژي شمال شرق كشور

تلفن : 82 - 5413981 (0513)

نمابر : 5413985 (0513)

نقشه