صنایع کوچک محور اصلی توسعه در خراسان رضوي هستند

چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
صنایع کوچک محور اصلی توسعه در خراسان رضوي هستند
معاون صنايع كوچك شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي ، صنایع کوچک را بعنوان محور اصلی صنعت در استان برشمرد .
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي خراسان رضوي،مسعود مهديزاده اظهار داشت: با رویکرد دولت خدمتـگزار و سیاست های اجرایی سازمان صنـایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حمایت از صنایع کوچک و متوسط ، رشد و توسعه صنایع کوچک یکی از مهمترین برنامه های صنعت در این استان است .
وي ادامه داد : صنایع کوچک و متوسط با تمام توانمندیهای خود در برطرف کردن مشکل بیکاری در سطح استان ، نقشی بسیار مهم و کلیدی را برعهده دارند .
معاون صنايع كوچك شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوي با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ سرمایه گذاری در بخش صنعت خراسان رضوي افزود :وجود زیرساختها و مهیا بودن خدمات زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی و تأثیر آن در تقلیل هزینه ها و سرعت بخشیدن به روند بهره برداری واحدها از مزایای استقرار صنـایع کوچک و متوسط در شهرکهـا و نواحی صنعتی است.
مهديزاده تصـریح کرد : صاحبان صنـایع کوچک و متوسط ، از امکانـات وسیـع تری برای شناسایی بازار و رقابت در عرضه تولیدات ، دسترسی آسان به مواد اولیه و انتقال تجارب و دانش لازم ، برخوردار هستند و امکانات مناسب تری برای تولید و فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی دارند و به اشتغـال پایدار در منطقه نیز کمک قابل توجهی می کنند .
وی با بیان اهمیت وجود خوشه های صنعتی در استان گفت: با حضور خوشه های صنعتی در استـان  عـلاوه بر سـازماندهی مناسب صنـایع کوچک با تولیـدات همگن به رشد و توسعـه سـریع آنان نیز افزوده خواهد شد و با پیوستن صنـایع کوچک به خوشـه های صنعتی ، شرایط بسیـار خوبی برای شکوفایی و اعتـلای صنعت خراسان رضوي فراهم می شود .

ادرس : خراسان رضوی ، مشهد ، كيلومتر 12 بزرگراه آسيايي ، جاده شهرك صنعتي توس ، شهرك فن‌آوري صنايع غذايي و بيوتكنولوژي شمال شرق كشور

تلفن : 82 - 5413981 (0513)

نمابر : 5413985 (0513)

نقشه